Butters

Co je potřeba k podnikaní programovaním aplikací pro iOS?

Co je potreba k tomu, aby mohl jednotlivec zacit vydelavat programovanim pro iOS na vlastni pest. (neni mysleno umet programovat, ale z hlediska byrokracie, tzn. co je vse nutne vyridit z hlediska pravni stranky vuci statu Ceska republika)? Mate nekdo zkusenosti v teto oblasti? Kdyz jste zacinali, cim vsim jste si museli projit? Jak je to s odvody a danenim zisku?

Odpovědi
Lamalam

Netuším, zda programování aplikací pro iOS má z pohledu podnikání nějaká specifika. Předpokládám, že tomu tak není. Takže stejně jako u každého jiného podnikání se řiď radami na těchto stránkách: http://www.jak­podnikat.cz/