ATICEK

PODMINKY A PODMINEČNĚ PROPUŠTĚN

V MINULOSTI JSEM BYL ODSOUZEN ZA KRÁDEŽ 247 OD.1,2 PISMENO E A PODOBNE DELIKTY K NEPODMINĚNEMU TRESTU.PO PULCE ŘEDITEL VĚZNICE POŽÁDAL SOUD O PODMIN.PROPUŠ­TĚNI,SOUD JEHO ŽÁDOSTI VYHOVĚL A MĚ PROPUSTILI,DOSTAL JSEM PODMINKU NA 7 LET S DOHLEDEM P.M.S.CHCI SE ZEPTAT,ZDA MI 1.1.2010 PODMINKA BUDE DÁLE BĚŽET,ČI NIKOLI,ANEBO ZDA SE MI PODMINKA ZKRÁTI,ČI ZRUŠI?DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

Odpovědi
standa

Protože opakovaná krádež dle § 247/1.e) nebude po Novém roce trestným činem, ale jen přestupkem, tak se ´automaticky´ zruší veškeré udělené tresty s tímto trestným činem související.

Vyčkejte, po Novém roce byste měl obdržet soudní obsílku s detailními informacemi…