Podminky.....­.........

Vztahuje se amnestie na podminky za kradeze v 1. odstavcich? Vztahuje se take na verejnoprospesne prace udelene za kradeze v prvnich odstavcich? Vztahuje se take na kradeze v 1. odtsavci? de­kuji

Odpovědi
standa

Pokud máte na mysli trestný čin krádeže dle § 247/1, písm. e), tak jsou ´amnestovány´ veškeré tresty s tímto trestným činem související.

A místo toho ´nastoupí´ tresty dle přestupkového zákona, tj. finanční sankce.