vikky

Podmínene propustení ze zdravotních duvodu, poradíte?

Dobrý den chtěla bych se zaptat,zda je
náká možnost že bude schváleno predbezne propuštení ze zdrav.duvodu když byl odsouzený před nástupem výkonu trestu operován se žlučníkem,který mu byl vyndán,dále problémy s močovími cestami a ještě byli zjištěny zvětšené játra.
Myslíte že je možnost propuštění kuli tomuhle?

Odpovědi
roxy52

Jestli to je možné nevim,ale to by za chvilku propouštěli třeba za zatržený nehet.A ten dotyčný,když páchal tu trestnou činnost ,za kterou ho zavřeli,tak problémy s močovými cestami neměl…???