savana

Podložky z lehčeného porotenu

Kde se dají sehnat podložky/bloky z lehčeného porotenu (popř.podobný materiál) v rozměrech 300–500×300–500×38mm ?
Doplňuji:
Nejedná se o porobeton ale poroten,ze kterého se vyrábí různé cvičící podložky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tak se omlouvám- tentokrát jsem otázku nepochopil.
Doplňuji:
Také mně to mohlo napadnout, že žena bude spíše cvičit než stavět.

Další odpovědi
terry

Kolik kusů?
Více nebo jen 1 či 2?
A není to poreten?

hanulka11

zde se nabízejí

http://www.go­ogle.cz/search?q=Po­dlo%C5%BEky+z+leh%C4%­8Den%C3%A9ho+po­rotenu&rlz=1I7AD­RA_cs&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&re­dir_esc=&ei=0I3lTo­WuAuX34QSfwYS_CA

myslím v takových prodejnách jako je Perfekta a pod.obchody určitě seženeš

savana

Ano jedná se o poreten.sháním velikost minimálně od 30×30cm do 50×50cm.síla(výška bloku)cca 38mm…počet ks 6–10