Podléháte také mánii na seznamu cz. za honbou čeneku medvědího?

Přijde mi to absurdní,jelikož česnk medvědí je znám tak dlouho a až teď ,že by se někdo měl více tomuto věnovat?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/366648-recepty-predku-zenou-lidi-do-lesu-pro-medvedi-cesnek.html
Co vy na to?
Doplňuji:
Gecco oni to tam asi komunisti na seznam.cz nedali,nebo o některých víš?
Že bych seznam.cz zrušil a díval se jen na česnek?
Ty nečteš seznam.cz?Co tedy?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – a dokud ses nezeptal, ani jsem netušil, že bych se měl „hnát do lesů“…
😁
Šmarjá – komunisti mají na Novinkách (nečtu ten web) ´okurkovou sezonu´ – vlastně česnekovou…
😁
Doplňuji:
Seznam.cz je vyhledavač…
To, co ´cituješ´, jsou Novinky.cz …
😁
___
Jo – nečtu Novinky a nemám mail na Seznamu (nehodlám komunisty ´podporovat´ ani takovouto latentní formou).
Čtu idnes.cz a lidovky.cz, samozřejmě ctk.cz …
😉

Další odpovědi
briketka10

ne místo medvědího česneku sázím
řeřichu na, kterou jsem leta zvyklá :))

klumprt

Ne. Pouze jsem si nedávno v Kauflandu v akci koupil klobásu s medvědím česnekem. Vcelku slušná klobása, ale nic chuťově zvláštního jsem v ní nezaznamenal.

lota

Mánii sice nepodléhám, ale na medvědí česnek nedám dopustit. Věnuji se mu i bez Seznamu.

Drap

Ne. Medvědí česnek pravidelně sbírám asi tak 40 let. Vždy si dělám dostatečné zásoby.

Agneta

Asi před týdnem jsem ho přidala do salátu, je to náš první tuzemský vitamín C, spolu s dalšími výhonky, které ale ještě nejsou tak hojné jako medvědí česnek…trošku už začínají kopřivy (přirozený vitamín E). Je zdravý a chutný:D

anonym

To já používám medvědí howno.

Zdroj: http://www.srov­nanicen.cz/q/med­vedi%20hovno/

rigormortis

Samozřejmě-jen musím odrážet nasrané penzisty…oni totiž mají hole a já jen nůž a pistol a vony ty náboje taky něco stojej.