elektrikář

Podle rady co jsem zde dostal jsem spustil Skype. Díky, ještě mi ale nejde mikrofon jak se v počítači aktivuje?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Skype by si měl mikrofon sám zapínat po připojení (přesnější nastavení audio softu jde také v nastavení Skype). Pokud si ho chceš zapnout ručně, tak 2× rychle klikni na „repráček“ vedle hodin (vpravo dole). Otevře se ti základní audio-mixer Windows. Možnosti > Vlastnosti > najdi a označ Mikrofon > OK.
Skype po použití mikrofon automaticky vypíná a při spojení zapíná, Takže pokud bude potřeba mikrofon k jiným účelům, je třeba ho zapnout ručně (viz. návod). Možná existuje nějaká fixace nastavení, ale zatím jsem po ni nebádal – výše zmíněný postum mi zatím vždy stečil.

Další odpovědi
Michal

Mikrofon by se měl aktivovat sám.Máš mikro ve správné zdířce na PC ze zadu?