annas

Podle kterých vlastností posuzuje Maya Angelou člověka? Co jí jeho jednání napoví?

Je to slavná americká spisovatelka, dramatička, scénáristka a režisérka, nadaná tanečnice a herečka, velmi žádaná řečnice, lektorka a plamenná obhájkyně lidských práv.

"Naučila jsem se, že o člověku napoví 3 věci:

  • způsob, jak se chová v deštivém počasí,
  • když se mu ztratí zavazadla
  • a když rozmotává zamotané žárovečky na vánoční stromeček."

Nejlepší odpověď
Andělé

Opět krásné zamyšlení moudra…
Určitě všeobecně jak píše Drap. Ale stále se nad tím zamýšlím do hloubky,jaké vlastnosti to nejspíše budou…
Myslím,že první je myšleno tak,že se člověk pozná v jeho těžké situaci,v nouzi…
Druhé,když je člověk bez prostředků,chudý…
A třetí,když se životem a ze svých chyb učí…ale zcela si tím jistá nejsem,pořád bloumám…:-)

Další odpovědi
vagra

Souhlasím s tím, že podle chování člověka v nepříjemných situacích, lze posoudit jeho skutečný charakter.

Maye Angelou byla nejen moudrá, ale také velice vtipná žena.
Na otázku, co si myslí o stáří odpověděla, že stáří je vzrušující a pokračovala:
„Například jsem s velkým vzrušením pozorovala svá ňadra, jak závodí, které z nich bude spíš u mého pasu.“
No není kouzelná?

Drap

Vyzná se v psychologii a ze způsobu jednání v nepříjemných situacích je schopna odhadnout jaký člověk je

dědapetr

Vlasnosti: způsob, jak se chová v deštivém počasí 1)rozhodnost. Když se mu ztratí zavazadla 2)rozvaha.A když rozmotává zamotané žárovečky na vánoční stromeček 3)trpělivost.Dle mé­ho.