Boy 13

Podle kterych knizek se naucit nemecky a anglicky?

Prosim poradte mi nekdo nejaky typ na anglickou a nemeckou ucebnici, kde jsou vsechna slovicka, a vsechny slovni druhy…Podle ktere se naucim mluvit, dystak mi hodte dolu odkaz na ty knihy z nemciny a anglictiny, dikyyy

Odpovědi
jachym10

Možná i na českou…

ivzez

Věk? Vstupní znalosti?

Žádná učebnice neobsahuje všechna slovíčka,
„všechna slovíčka“ neobsahuje ani žádný běžně
dostupný slovník.

Jazykových učebnic jsou spousty a každému vyhovuje něco jiného.
Nejlepší je začít oblastí, která člověka zajímá, nebo oblastí, kterou by
mohl potřebovat pro další studium či práci. A postupně doplňovat
podle toho, jak se bude jeho zájem nebo profesní kariíra vyvíjet.

Pro začátek bych doporučila navštívit pár knihoven
a prodejen učebnic a učebnice si v klidu prolistovat.

Arne1

Naučit se mluvit podle knihy ? To snad nemyslíš vážně. Například angličtina – to jsou vlastně dva jazyky – mluvená a psaná. To se dá ještě vynásobit dvěma protože je verze anglická a americká. Němčina na tom není tak špatně, ale stejně si to bez kontaktu s živým jazykem nedovedu představit.

Nejlépe vyjet na pár dní / týdnů / měsíců do světa. Ale napřed pochytit nějaké základy v nějakém kurzu pro začátečníky.