Peter Kus

Podle jakých parametrů vybírat pohony křídlových bran?

Odpovědi
gecco

Podle šířky brána a hmotnosti křídla, preferuju bezúdržbovost a spolehlivost, takže doporučuju hydrauliku…
😁

anonym

délka křídla je hlavní. pro někoho i možnost otevření jen jednoho křídla. dále možnost servisu a dokoupení příslušenství. dělám tak trochu pro jednu firmu, která tyto pohony prodává a není problém s reklamacemi, náhradní díly, příslušenství (dálk.ovladače, přídavné antény). více v soukromé poště