vomibest

Podle jakých kritérií si lidi vybírají maséra?

Zajímalo by mě, z jakého důvodu lidi vyhledávají maséra. Jestli preventivně a nebo až když už je teprve něco bolí.

Nejlepší odpověď
annas

Na doporučení známých.
Chodila jsem k několika masérům. Zatím jsem nenarazila na lepšího, než byla žena, k níž jsem na masáže nejdéle chodila. Jenže si bohužel zlomila ruku a musela skončit. Opravdu nastavila vysokou laťku a zatím jsem podobného náhradníka nenašla.

Další odpovědi
Miroslavst

Někdo preventivně a někdo, když je něco bolí. Ale co já chodím na masáž, tak protože mě bolí krk a záda. A když se bavím o tom, tak v dnešní době je míň těch, co chodí jen na relaxaci a chodí jen když je něco bolí.

FOG

Nemusi to byt ani preventivne,ani ,kdyz uz to boli.
A co treba na povzbuzeni „libida“?

vecernice

Už jsem dlouho nebyla,protože není čas,ale kdybych šla,tak by se masér velice podivil nad mojim stavem zad.Tak že když půjdu,tak proto že bude problém.Zatím to ještě není tak hrozný. Asi to tak řeší většina lidí.

Michal

PODLE TOHO CO UMÍ.A mnohdy na doporučení.

Anmara

obvykle mi ho vybere lékař (to když už je větší problém), ale jinak jsem dala na doporučení známých a byla jsem spokojená

člověk

záleží na co jestli se tělesně namáháte ,nebo máte bloky psychické,nebo jste po uraze ,rozhodně ,jeden maser tyto tři věci nezvládne.

lorja

Preventivní klasické masáže nám byly nabídnuty zaměstnavatelem.Šlo o 2×10 masáží ročně.Uhradil nám vždy 2/3 ceny.Prvních 10 masáží jsem si maséra nevybírala.Při druhém cyklu už ano.Vyhovovala mi spíše masáž razantnější a proto jsem se raději objednávala ke konkrétnímu masérovi.Masáže podstupuji již 12 let a moje záda mě tolik nezlobí a na svého maséra nedám dopustit.