Maggie.b

Podle fotky…

Prosím vás moc, našla jsem fotku kluka. Jmenuje se Martin, je z Česka. Nic jinýho o něm nevím. Dalo by se nějak podle fotky zjistit, jak se jmenuje? Přes Google sem to zkoušela ale nic! :( Prosím pomožte mi. Kdyby jste ho někdo znal, tak se taky ozvěte! ;) http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=22­9292117160192&set=a­.227282037361200­.51870.15801466428­7938&type=3&the­ater – Děkuju! :')
Doplňuji:
Šlo to říct pěkněji… Nemyslím, že jsem udělala něco tak závažného. -.- I přes to, ten odkaz asi nemáš co?

Nejlepší odpověď
anonym

Otázka je kde a v čem spočívá? Nepleť si to tady se seznamkou a jinými záležitostmi ! A ten kluk, toho jsem někde na fb zahlédla, je to gay jako poleno (psali klucí ) s tím ty asi štěstí neuděláš. .
Doplňuji:
Co je na té odpovědi nepěkné? Ty porušuješ pravidla těchto stránek v několika bodech, tak spíš se zamysli ty!

Další odpovědi
Vojtěch

http://www.ti­neye.com/

Lukasy

Tak ti co to tam daj tak to maj vědět. Založ si skupinu že ho hledáš a třeba ho najde nebo si prohledej cele fb na jmeno martit a třeba něco objevíš.

led

Je to jednoduché, napíš na FB uživateľovi „Guys <'3“ a požiadaj ho o pomoc, snáď vie koho si vložl na stenu