bobasika

Podle čeho vybrat elektronickou cigaretu?

Jsem nekuřák a neznám žádného vlastníka el. cigarety. Chlap kouří a párkrát o el. cigaretě mluvil. Bude mít narozeniny a ráda bych mu ji pořídila, ale absolutně se v tom nevyznám. Může mi někdo poradit, co vlastně všechno je třeba, kolik co zhruba stojí, kolik vydrží nějaké ty náplně? Jaký typ koupit/nekoupit? Počítám s cenou cca 1000–1500.

Nejlepší odpověď
Funna

ti, co se dali z normální cigarety na elektroniku, se časem stejně vrátili k těm obyčejným, ale s tím rozdílem, že pak koužili 2× tolik…a proč? protože u elektroniky nevíš, kolik nikotinu jsi do sebe dostala a nikdo na tebe neječí…fuj ty smrdíš, běž s tím jinam…takže kouříš víc, než s normálním cigárem…jenže časem začne kuřákovi chybět to, co elektronika nemá a normální cigareta ano (pro nekuřáka smrad – pro kuřáka vůně, chuť a pod..)…takže se vrátí ke klasice, ale už je zvyklý na vyšší dávky nikotinu…takže jestli mu chceš něco dát, tohle rozhodně není správný dárek…(to není obrojení proti kouření – sama jsem kuřák, ale jen konstatování smutného faktu)…

Další odpovědi
Jsemtady

Mno muze to ale pomoct, rozhodne se ale nevyplati setrit, ty levne stoji za prd, kdezto poradne muze nakopnout vic jak normalni cigo, jde o to jak moc je tvrdej kurak. Myslim ze v te hodnote si vyberes, spis pak vybrat dle dostupnosti naplne do toho a pozadovane sily, na to asi neni konkretni typ.

anonym

Souhlasím s funnou, e-cígo má i své váhody. Náplně mají různou dávku nikotinu a tak se to dá regulovat. Mají i různé příchutě. Občas si dám a míchám je. Třeba kafe a havana a sílu 18mg+24 mg = 20mg nikotinu.

ivana525

Hodně pozitivních ohlasů jsem slyšela na elektronické cigarety eGo. Mrkněte na nějaké recenze a podle nich vyberte. Hodně jich najdete třeba na heurece. Přikládám ještě odkaz na jednu obsáhlejší http://www.portal-elektronicka-cigareta.cz/159-elektronicka-cigareta-ego-w/

A určitě vybírejte cigaretu s vyšší kapacitou baterie. To, že si člověk může snadno zvýšit dávky nikotinu, je sice pravda. I tak ale myslím, že pokud bude nad používáním cigarety trochu přemýšlet, je to dobrá investice. e-cigarety rozhodně neobsahují tolik škodlivin jako cigarety klasické.

tamarca

Kouřím elektroniku 5 měsíců, nemám nutkání si zapálit normální cigaretu, takže trvrzení, že každej žačne kouřit ještě víc je zcestný.
Kupuju si na enick.cz a když chceš doporučit nějakou sadu, tak asi tuto http://eshop.e­nick.cz/sady-elektronicke-cigarety/36-darkova-sada-nick2go-8594161621102.html, navíc je na ni velká sleva

Millisek

Taky jsem chlapovi kupovala el. cigaretu, a to tady tu s celodenní výdrží baterie, to je opravdu hodně velký benefit https://www.va­poo.cz/pod-systemy/elektro­nicka-cigareta-vype-epod/