zij.kedluben

Podlě čeho vybrat dobrý sluchátka s mikrofonem?

Potřeboval bych nějaké sluchátka s mikrofone za nějakou přiměřenou cenu ,třeba 1500kč …
Ale chtěl bych ,aby měli dobrý mikrofon a abych neslyšel okolí ,ale to zas není tak podstatné ,děkuju.

Odpovědi
cochee

No každopádně nejlepší výběr je pomocí vyzkoušení, ale vždy to asi možné není 🙂 pro neslyšení okolí je třeba sluchátka uzavřená, tzn. s „mušlemi“ , některé modely bývají vybaveny elektronickým odhlušením, ty je asi opravdu třeba vyzkoušet, nenese-li elektronika do věci spíše víc škody než užitku. A poslední rada: nekupuj po elektronických aukcích, zvláště je li cena o hodně nižší než v obchodě. Sluchátka jsou totiž jedním z nejvíce padělaného zboží.