marta52

podle čeho vybírat notebook, když na něm chci upravovat vlastní videa.

Doplňuji:
Stolní počítač mám, sice už 5 let, ale ještě je dobrý i na ty úpravy, ten notebook bych chtěla navíc.

Nejlepší odpověď
gecco

Podle výkonu…
Potřebuješ výkonný procesor, hodně RAM, výkonnou videokartu a 64bitový OS …
😉
A – musí to být notes?
Pokud se hodláš zabývat editací videa ´profesionálně´, zaplatíš za notes dvojnásobek toho, co za podstolní počítač…
Doplňuji:
K Doplnění:
OK – chceš notes…
😉
Ale když si pořídíš notes jen tak (běžný) a ´ušetřené´ peníze vrazíš do upgrade toho stolního?
Za notes, u kterého se při editaci videa nevztekneš, dáš přinejmenším 40…
😉
___
Co by tam mělo být

  • vícejádrový procesor, raději Intel
  • aspoň 16 GB RAM
  • aspoň 4 GB grafika (se slušným čipem)
  • aspoň 256 MB SSD
  • aspoň 1 TB HDD (lépe 2)

Další odpovědi
Emefej

Notebook, který si hladce poradí s editací videa, nebude zadarmo. Za poloviční peníz pořídíš stejně výkonný stolní PC.

anonym

Volte podle ramky,operační paměti,velikosti pevného disku.Prozkoumejte tenhle,zdá se velmi vhodný
http://notebo­oky.heureka.cz/a­cer-aspire-v3-571g-nx-rzpec-006/#c
nebo HP,ten upřednostnuji já
http://notebo­oky.heureka.cz/hp-250-j4u12ea/

Emefej

Jugar > si děláš legraci? Intel Core 3, 4GB RAM a patnáctka monitor. Na tom bude práce s videem otročinou.