LaDy MuSiC

Podle čeho si vymýšlíte přezdívky do chatu, blogů, když chcete něco komentovat,přih­lášení apod.?

Nejlepší odpověď
barnajka

Vymyslel/a jsem si svou vlastní pod kterou mně nikdo nezná, jen já a tu používám.

Mám svoje vlastní know-how, který ovšem neprozradím ;)
Tahlencta 'barnajka¨vznikla celkem náhodou, když jsem jednou potřebovala z minuty na minutu v jedné soutěži zadat nějaký svoje jméno/přezdívku… a ze strachu ze zneužití jsem nechtěla dávat svoje pravý údaje.
Musela jsem zkrátka narychlo stvořit nick, který natuty ještě nikdo nepoužívá.
A podotýkám, že v tu chvilku jsem na netu nebyla, abych si případně hned ověřovala, jestli můj nick už náhodou není obsazený.
Bylo potřeba vymyslet tak moc velkou ptákovinu, která by prostě nikoho jinýho nenapadla a zároveň by se mi dobře pamatovala.

A tak jsem teda barnajka, no :))

Zdá se, že tehdy jsem byla opravdu jediná tohoto jména, ale časem jsem zjistila, že minimálně ještě jedna barnajka existuje.
Jak ale ona ke svýmu nicku přišla, to netuším.
Akorát žasnu, že někdo měl stejně ujetý vkus jako já :))

Další odpovědi
Natee

Jiná odpověd.

Dám své křestní jméno do jiného tvaru, pro mě hezčího. „Zkomolím“ si své vlastní jméno; jako má zdejší přezdívka =)

briketka10

Jiná odpověd.

mám přezdívku podle kočičky, v září zemřela, ale i tak ji nehodlám měnit..

Georgo2010

Jiná odpověd.

V podstate se vzdy do diskusnich for, uctu prihlasuji bud kombinaci prezdivky nebo jmena,prip.pouzivam takove,ktere mi urci kompetentni osoby.

quentos

Mám přezdívku kterou používaj moji přátelé a na tu jsem si už zvykl/a.

přezdívka vznikla na VŠ v intelektuálním prostředí hospody a známí z univerzity už mi jinak neřeknou ;{)>

anonym

Naklikám tam první věc co mně napadne.

Spousta sociálních stránek chce pro prohlížení jakéhosi obsahu registraci. Kdo vymyslel takový postup, Nobelova cena… Stejně kvůli tomu co tam ukládají si nemůžu zapamatovat všechna hesla a piny a bezp. kody, proto i spoustu webových aplikací nepoužívám. IZIP, bankovnictví, datová schránka – kdo by měl paměť na všechny čísla. Proč používat Keepass? Copak má cenu pamatovat si xbitové heslo? K čemu si pamatovat heslo k emailu? Vždyť nejsem člověk ale něčí pracovní vercajk a stroj na placení složenek:-)
http://10minu­temail.com/10Mi­nuteMail/index­.html

anonym

Jiná odpověd.

Namátkou další 4 otázky na dané téma (mnozí zdejší už odpovídali několikrát):
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-vas-nick
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-a-jeho-vznik
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vas-nick-zde-jak-vznikl-pouzivate-jej-i-jinde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/podle-ceho-jste-si-zvolili-nick-na-odpovedi-cz

MILAN1961

Mám přezdívku kterou používaj moji přátelé a na tu jsem si už zvykl/a.

štamgast

Vymyslel/a jsem si svou vlastní pod kterou mně nikdo nezná, jen já a tu používám.

Na každém webu, kde jsem registrován mám jinou, kvůli bezpečnosti.

fg

Naklikám tam první věc co mně napadne.

Obvykle když něco komentuji tak to chce se příhlasiz.Nemám rád registrace!Tak tam v ryhlosti něco naklikám.