Avatar uživatele
lusy116

Podle čeho si mám vybrat brýle?

Dobrý den,V pátek jsem byla na kontrole u očního lékaře a předepsal mě brýle..Ve čtvrtek si jedu vybírat brýle..ale vůbec nevím podle čeho si mám vybrat..aby mě seděli atd..

Zajímavá 0 před 2594 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Brýle ti mají nejen slušet, ale důležité je také si vybrat materiál obrub podle počtu dioptrií, aby ti brýle správně seděly na nose, za ušima ap. Optik ti jistě rád poradí. Můžeš si sebou vzít jako poradkyni maminku nebo kamarádku. Muž by ti spíše říkal, že ti sluší všechny. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Musíš být přesvědčená, že ti sluší. Je vcelku jedno, co si myslí jiní lidé, i když, můžeš si taky nechat poradit třeba od kamarádky. Ale důležité je hlavně, aby ses s nima cítila sama dobře. Protože jen tak ti nebudou vadit a jedině tak je budeš spokojeně nosit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nejlépe se podívat do zrcadla, které v každé optice mají. Nikdo z nás tě nezná. Nemůžeme posoudit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

  1. nesmú vás z nich bolieť uši a nos a hlava – tak ako boty, po nasadení nesmú tlačiť
  2. pozrite sa ná módne stránky napr www.supervizaz.sk a tam je rubrika okuliare – sú to rozumné rady, ako si vybrať dobré brýle
  3. ak máte malú tvár, nekupujte si veľké brýle a ak máte veľkú tvár nekupujte si malé brýle – je to smiešne
  4. ak ste prírodná blondýna/ruso­vláska, nekupujte si veľký čierny rám – je to hrozná móda, tie ženy v tom vyzerajú laciné a falošné!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mamorie

Neměly by Vás tlačit, materiál,vzhled…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek