Georgo2010

Podle čeho se zpravidla rozhodnete, když potřebujete využít jednu z několika firem poskytující služby (servis,kadeřník)?

Nejlepší odpověď
briketka10

podle toho koho mám ověřeného od známých, nebo kdo již u mne byl ..
vlasy si stříhám sama, barví mi je sestra..

Další odpovědi
hanulka11

podle kvalitně odvedené práce a ceny a dodržení termínu zakázky

stalo se mi, že jsem se objednala ke kadeřnici a když jsem na tu hodinu přišla nebyla tam a stalo se mi to 2× ,tak jsem tam již víckrát nešla