Pokročilý

Podle čeho se dělí žaci do tříd na Střední škole?

Dobrý den, v záři nastupuji na na Střední školu na obor EPS. Otvírají se dvě třídy... Na stejný obor se hlásí i kamarád. Oba jsme ze stejné vesnice, příjmení nám začíná jednomu na S druhému na Š. Chodili jsme na rozdílné školy a z obou se tam hlásí dost lidí. Jaká je šance že budeme spolu ve třídě? Dělí se žáci podle příjmení nebo jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Na škole je to jinak.

Na to odpovi jedině ředitelství školy. Všechny naše odpovědi jsou jen pravděpodobné úvahy.

Další odpovědi:

Pokročilý

může se dělit podle jazyků či specializace na jiné předměty, prospěchu (i když je to hovadina) nebo podle mě žáky rovnoměrně rozdělí...nemyslím, že by se dělilo podle bydliště či abecedy

Pokročilý

Myslím, že se dělí podle počátečního písmene příjmení a možná prospěchu na ZŠ.

Stříbrný

myslím, že pokud se sejde víc lidí s počátečním písmenem v abecedě, tak se snaží to rozdělit do každé třídy stejně - ono by přece jen bylo divné, kdyby v jedné třídě byli jen lidi od A do K a ve druhé od L do Z :D

My jsme měli taky A a B třídy, jenomže u nás to bylo jednoduché - v přihlášce se uvedlo, jestli chceš být ve třídě s matematickým zaměřením (A) a nebo ve třídě s humanitárním zaměřením (B)...

Kdyby sis to zmyslel dřív, tak je možné požádat i do zařazení do stejné třídy a škola většinou žádosti vyhoví - teď už je pozdě, teda alespoň u nás už mají seznam studentů hotový a rozdělený...

Zlatý

Když jsem chodil na střední já, byly dvě třídy, a vypadalo to, že to nastříleli úplně náhodně - nebyla tam zřejmá žádná spojitost ani systém. A to mi připomnělo, že letos je to 30 let, co jsem maturoval :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.