Johny_r

Podle čeho jste si vybírali přeskáče…

jaké jste vybrali a vybrali jste dobře? Jaké máte číslo vzhledem k číslu běžných bot?
Díky za všechno odpovědi.
Doplňuji:
Pardón, přezkáče, samozřejmě ;).

Neptám se, abyste mi poradili. Vím, jak na to. Zajímá mne, jak je na tom zbytek populace. Takže spíš taková anketa než žádost o radu.

Nejlepší odpověď
Pájo

Info o správném výběru bot (určení správné velikosti, o počtu přezek, flexindexu ap.) na:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-urcit-velikost-lyzarskych-bot

Nuže je-li to anketa, tak do anket s tím ;)

Další odpovědi
quentos

podle toho, jak v nich žába PŘESKÁČE rybník