AnetttXD

Podle čeho jsou na facebook chatu seřazení přátelé??

Podle čeho jsou na facebook chatu seřazení přátelé? Některé jsou nahoře a některé dole pod kolonkou „další přátelé online“. Podle čeho je to seřazené? Slyšela jsem že podle toho, jak často mi ten uživatel prohlíží profil… Nebo jak ještě ´jinak? Líbí se mi kluk a ani jednou sem si s ním nepsala a mám ho v chatu jako pátý ho. Díky :)

Odpovědi
ivzez

Prohlížení profilu to určitě neovliňuje, FB si dává velký pozor,
aby nikdo nemohl zjistit, kdo/jak často jeho profil prohlíží.

Podle mne je pořadí v chatu buď náhodné, nebo by mohlo být určeno
podle toho, jak často s kým přes chat komunikuješ.