Misak22

Podlahové topení

Ahoj,máte někdo skušenost s podlahovým topením a na kolik to tak příjde „materiál“ zhruba v koupelně o rozměrech 10 m2??Práci si uděláme sami.

Odpovědi
-

osobne doporucuji. je to velmi prijemne a setri to energie. klasicke topeni nejdrive vyhreje strop (teplo stoupa od radiatoru vzhuru) a az potom stred mistnosti.
na 10 m2 to neprijde na mnoho a da se udelat i svepomoci.
pripadne i na elektrinu – http://hobby.id­nes.cz/jak-si-svepomoci-udelat-elektricke-podlahove-vytapeni-p1d-/hobby-domov.asp?c=A080910_­141140_hobby-domov_lis