registrovana

Podivný problém s internetem na iPhone 3G.

Kde je něco špatně, když jsem na iPhonu 3G připojená na funkční Wi-Fi ale jediná stránka která mi jde načíst je Google a zbytek mi to prostě odmítá načíst a nahoře mi to napíše „Untitled“ ? Je to fakt divný. Snad to není moc hloupý dotaz, ale nejsem v technice moc zběhlá a už vůbec ne v technice od Applu. Díky za odpověď!
Doplňuji:
za radu o restartování děkuji, ale už jsem to bohužel několikrát zkoušela a nepomohlo :(

Odpovědi
Damiana

Zkus ho vypnout a zapnout. To někdy pomůže.:-)
Doplňuji:
Tak to nevím. Taky mě vždycky vykolejí, když na tom něco nejde.:-(
Snad ti někdo poradí.:-)