lukas.zmizik

To musíš nejprve stáhnout z emailu, někam nahrát a pak k tomu poslat adresu… přeci nemůžeš takto odkazovat na něco přímo z tvého majlu:)

Další odpovědi
Drap

Taky nejde otevřít...........

anonym

Gratuluju , Briketko. Je to hezké pokoukání. Jenom nevím, jestli to hodně nezavání vojenským pochodem a taťka si nechce vychovat vojáčky v plenkových kalhotkách.
Každopádně dík.

aramah

Briketko nejde mi to otevřít :)

pizlicka

tak tomu rikam spartanská vychova:-)))

briketka10

pizlicko tobe se to video tedy otevřelo jo perfektni viď..

Sůwa

Briketko, zkus si to tady otevřít sama a uvidíš, jestli to jde. Mně teda taky ne.

briketka10

zkouším tu leteckou poštu a nejde mi to sákriš ☹

briketka10

http://letecka­posta.cz/798660774

kapka

Tak to je krásný! 😁

briketka10

že jo to malý vzadu je k sežrání jak těma ručkama mrská, ségra se tu chechtala až se málem po…, protože my jsme taky dvojčata a taťka chtěl kluky a my hrály fotbal, chytaly ryby no všechny klučičí hry..
a tohle je dokonalý fakt..

kapka

Já mám dvojčata-kluky, už jim je osm let.
Tohle video znáte? http://www.you­tube.com/watch?v=CQo2FJP­LeQk

briketka10

jo jo to jsem už viděla moc krásný, dětský smích se nedá ničím nahradit 🙂

kapka

jj 🙂