fira

Podívejte se na novinky cz.

Teď jsem četl na novinkách cz že bouralo auto Filipa Renče který je podepsán pod spoty nemyslíš zaplatíš.Odmítl dechovou zkoušku i rozbor krve s tím že řídila osoba jemu blízká.Co vy na to?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Jak se říká „pod svícnem je největší tma“, anebo „káže vodu a pije víno“.
U Renče mne to ale ani moc nepřekvapuje.

Další odpovědi
vagra

No co.Normálně.
Koupí si nové auto.
Jinak se nestane nic.

roxy52

Rozhodně bych to neomlouvala, v tom smyslu,že nikdo není dokonalý.Prostě vožralej nemá za volantem co dělat .A co si o tom myslím? Za ten klip měl jistě hezky zaplaceno,ale určitě s ním nemusel souhlasit.

PostApMan

Nikdo není dokonalý…ale že zrovna jemu se tohle stane.

aramah

Tak to je zajímavé, možná opravdu neřídil.

panenka

Taky jsem to před chvílí četla já bych na to odpověděla takto že je to pěkný notorik a že se divím,že s ním nějaké spoty vlastně dělali.

Jahoda

Co bysme od něho taky chtěli… Jedním slovem: Idiot. Jinak nemám slov.