Podhledy na domě, pracovní postup

Odpovědi
irij

vELICE STRUČNÁ OTÁZKA-bude i stručná odpověď. Těžko říct, je potřeba vědět další podrobnosti(ma­teriál…).

venkovan

Poslechnout doporučení paní domu, že je třeba konečně po těch „xy“ letech udělat ty podhledy. Vzít si metr z dílny, z ledníčky pivo a vyjít před dům. Podívat se na střechu a otevřít si pivo a řádně se napít. Sednout si na špalek a popřemýšlet, zda bude lepší měřit z leva či z prava a napít se piva. Donést domu prázdnou láhev od piva a z ledničky si vzít druhé pivo. Vyjít před dům a začít hledat metr. Otevřít si pivo a popíjet než najdu metr. Dojít domu s prázdnou flaškou od piva a z lednička si vzít další pivo. Vyjít před dům a vráti se pro metr, který zůstal u ledničky. Otevřít pivo, napít se a dojit ke straně domu od které chci měřit, vrátit se domu s prázdnou lahví, otevřít ledničku a vzít si další pivo, … .
… Otevřít vrata řemeslníkům, kteří tu práci přijedou udělat a které paní domu ze zoufalství objednala.

Zdroj: život