rytymisa

Podepsala jsem souhlas s betonovými balkóny,rozmyslela jsem si to,je možné to změnit??

Betonové zábradlí u odsouhlasených balkónu bude bránit vniknutím světla do pokoje.
Doplňuji:
OD SMLOUVY UBĚHLO UŽ 14DNÍ.

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud neuběhlo 14 dní máte právo na odstoupení od smlouvy.
Doplňuji:
Pak vám doporučuji osobně navštívit kancelář firmy nebo jim zatelefonovat a domluvit se s nimi

Další odpovědi
cukrar

Vždy lze zrušit smlouvu, ale musíte vědět co je v ní napsáno. Ihned se spojte se smluvní stranou a řešte problém.