afro.disiak

Poděkování pro paní Jahoda…

dobrý den. i když toto není otázka, ráda bych poděkovala paní Jahoda, nevím jak jinak vám mám poděkovat. proto se předem omlouvám. moc vám paní Jahoda děkuji, že jste mi poradila, kde zdarma stahovat a kde stáhnu Příšerky s r o. moc vám děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Milá afro.disiak,

nemáte zač. Jsme tady od toho, aby jsme si vzájemě radili a pomáhali si. Pokud mi budete chtít něco napsat, můžete prostřednictvím e-mailu. Klikněte na mojí přezdívku a potom na Zaslat uživateli e-mail. Tam mi něco napište a odešlete. Ještě jednou, nemáte vůbec za nic zač. 🙂 Mějte se fajn ;o)