Avatar uživatele
anonym

Podekovani I. 🙂 Dekuji Arymu , Dr. Axlovi, Chudstovi a Tomovi ( podle abecedy ) 🙂 … ale

dekuji i vam vsem ostatnim za blahoprani… , krasna slova. I ja se tady hodne casto pobavim … rada vzpominam na tema : Zachodova prkenka..... 🙂
Mam tady k nekomu bliz , k nekomu dal … a tak je to i z druhych stran. Jako v opravdovem zivote.
Pobavil me Karek Gott pri predavani zlateho slavika , kde verejne prohlasil , ze se ankety pro dalsi roky vzdava … vsichni mu tleskali ve stoje … odesel od stolecku a za minutu se vratil , ze si to rozmyslel… a tak jsem to take tady schvalne psala , ze odejdu … , ale ja tady skoro nic nepisu vazne , tak asi ani tohle nikdo nevzal vazne… az me zase neco napadne … napisu.. 🙂 -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, barnajka, dědapetr před 4631 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

doufám, že neodcházíte, to by bylo škoda.

ještľ musíte porazit 22 lidí před váma, to je přece výzva, ne?

a na ty záchodové prkénka mi našahejte, ano? Já si je (ho) sklopím, když budu potřebovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

  • iv-,

no toto, taká mladá a už zlatá…
Zase som niečo prešvihla, nuž vítam vás medzi zlatom 🙂
Teraz už len sa musím obzerať cez plece, ako ma dobiehate. Pri predbiehaní prosím vyhoďte smerovku. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Díky své rafinované manipulaci vlastně tímto děkuješ sama sobě, protože sis nás ochočila zneužívajíc naší známé slabosti na ještě známější ženské zbraně.
Jsou situace, kde se přes veškerá předsevzetí, prostě odolat nedá.
Ale myslím, že toho nikdo nelitujeme, i když si ještě pár měsíců budeme muset nechat líbit posměšné výčitky od našich nevirtuálních partnerek.
A zřejmě mají pravdu v tom, že muži jsou někdy jak malé děti, které se nechají zblbnout jakousi iluzí mlhavé virtuální vábničky.
(Stejně jako stačí zatroubit myslivci, aby za ním statný jelen běžel jak smyslů zbavený).
Doplňuji:
P.S. Kdo ví, jestli zrovna z tohoto podobenství nepochází ono příslovečné „nasadit někomu parohy“.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek