arygnoc

Poděkování gratulantům

těm, kteří se už projevili, i těm, kteří se jen přidají.

ad avatar: zkoušel jsem měnit ve fb, od té doby mi to tady blbne.
když přijdu na chybu, xichtík se vrátí.

Podobně jako všem zde, i já držím palečky a (posílám) dalším adeptům na zlato a vztah s -iv-:

barbakan
Bodů: 9742

ge0rge
Bodů: 9465

chudst
Bodů: 8577

Dr.Axl
Bodů: 8343

dudu
Bodů: 8034

Bumbes
Bodů: 7682

Těším se na rozšířenou zlatou společnost.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Hej, vy tam nahoře. Nezpychněte nám a zůstaňte lidmi, mezi něž rádi chodíme.

Gratuluju.

Další odpovědi
anonym

Ehm , ehm … je to tu samy pan … 🙂
P.S. A jeste , jak jsem byla ted splasena , tak jsem paleckovala Barbakana a Drapa a pak jsem chtela paleckovat i sama sebe a strasne jsem se divila , ze mi to nejde. !! 🙂 -iv-
Doplňuji:
Ary , napisu to tady verejne ! Tesila jsem se na vase zlato a mam pro vas darek. Vedela jsem , ze ke zlatu vam i napisu soukromy mail. A napisi ho hned ted. 🙂 Ale nevim , jestli to bude pro vas darek , nebo casovana bomba. 🙂
A ke 20 000 vam poslu i fotku a garantuji vam , ze do 24 hodin se nechate z odpovedi smazat !! 🙂 -iv-

anonym

Ačkoliv jsem přišel poslední, jsem teď 4. zlatý adept, díky arygnocovu zviditelnění.
Ad barbakan, už se lepšíš a zvyšující se skóre tě pozvolna rehabilituje.
Až budeš zlatý dostaneš poslaneckou imunitu a další výsady, jež doufám nezneužiješ.
P.S. Tvé polské manželce bude zasláno foto iv, aby věděla, že nemusí žárlit.
Doplňuji:
Ad led, – společně s iv a mým rodinným advokátem jsme našli mezeru v zákoně v pasáži o mnohomužství, který nezná pojem vícečetné virtuální sňatky, čehož hodláme v budoucnu využít.
To ještě budete čubrnět!! 🙂

chudst

I ja se rad pridavam ke gratulujicim! Jaky je to pocit, mit konecne zlato? :)

A ted drzme palecky barbakanovi, at jde hned po vas. Ge0rge se tu objevuje malo, netusim, jak na tom bude on a jako dalsi bude predpokladam nasledovat pan doktor, protoze jeho skore se vyrazne razantne zvysuje a ja ted trosku dobrovolne stagnuji. Panove – do toho, drzte se!

ten který je

Jako zlatý můžeš získat tričko.Já chci být diamantový-snad získám i kalhoty.;-)

led

To nám -iv- chystá multi svadbu?

annas

I když jsem včera večer zjistila, že jste zlatý, musela jsem počkat, až se objeví gratulace.

Jako obvykle přicházím mezi posledními gratulanty. Jen tak dál.

anonym

ten ktery je,vy chcete gatě,já sukýnku,kde je ta hranice získání vytouženého oděvu?ani kropítko nemá ještě sukýnku,to by nám určitě řekla!

salsa verde

Připojuji i já svoje gratulace z dálného severovýchodu! 🙂

anonym

Jen doufám,že mne přijmete mezi zlaté a jinak ti děkuji!

Drap

Komu čest…tomu čest.

casey

Taky gratuluji ke zlatu a k tricku. Ja si jeste budu muset chvili pockat. Jak vubec vypada to tricko? Ja jen jestli se mam vice snazit

Ponytail

Gratuluji!

Terryle

Jaj, já tu nějakou dobu nebyla a vy jste se taky ozlatil… tak dodatečně gratuluju :)

anonym

Ary , Dr. Axl se semnou asi rozejde … , ale me to neda . !! 🙂
Jak jste psal , o vasem mnozstvi milenek … v tom musi neco byt !! 🙂
Kdybych se postavila " do rady " , v jakem roce myslite , ze by na me prisla " rada ". ? 🙂

  • iv-

anonym

Ad casey – tričko je černé s bílým logem Odpovědí na hrdých prsou.