afro.minerva

Podebrané očkování

Naší maličké se podebralo očkování proti tuberkuloze. Dneska jdeme potřetí k doktorovi na čištění. Je jí sedm měsíců. Neznáte někdo něco, aby se jí to dříve zahojilo? My na to dáváme framikoin. Chtěla jsem na to dát odvar z heřmánku, ale ten je moc hojivý. Asi by se jí to zavřelo a potom by ta krev s hnisem nemohla odtékat.

Odpovědi
Dančík

Chce to čas,zajít na plicní,měla jsem tentýž problém.Dančík

bond73

To, co popisujete ,je asi neprijemne,ale tato reakce,ze ranka po vpichu ockovaci latky hnisa,je velmi dobre,protoze telo ma dostatek protilatek a tak se snazi ,onen vir znicit,tim, ze jej vyplavuje v teto podobe.Nebylo by dobre,aby jste nyni ranku nechala urychlene zahojit,protoze telo bude nadale s virem bojovat a vyplavovat hnis,to,ze chodite na cisteni k lekari je spravne a pravdepodobne ,vas informaovali o tom,ze az prestane ranka hnisat,bude dobre zacit s hojivymi aplikacemi.Do­prucuji jeste ranku nehojit invazne,ale podpurne,aby vsehen hnis vytekl a pote tedy je na miste, aplikace framykoinu a hermanku a nebo take dalsi antibiotikova mast Bactroban-tento je vzak na predpis,takze se o tomto, poradte se svym osetrujicim lekarem.Nemusi te mit strach,je to jen, silnejsi obranna reakce na ockovaci latku, nijak neohrozujici vase dite,uvidite vse bude po case v poradku,ale chapu vasi obavu.

Michal

Nechte pracovat lékaře a mějte trpělivost Malé kupte malou hračku-za statečnost.

gajule

Neviděla bych to až tak zle,náš synek tím prošel též a reakce se sama zhojila až na 10.měsíci,určitě bych ničím nemazala,aby nedocházelo k opakovanému zanícení.Chce to opravdu jen čas a trpělivost,bude to v pořádku.