Pode dveřmi jsem našel červíka, kde se tam vzal ?

Doplňuji:
Svým dotazem jsem chtěl zjistit, zda dnešní mládež ví o co se mi jednalo. Ano, šlo o červíka, kterým se zabezpečují kliky dveří.

Nejlepší odpověď
zjentek

myslíš z kliky? Nebo mrtvý s nožičkama? Třeba klepal už včera večer ..vrahu :o
Doplňuji:
awe: od nepaměti ..máš lupu?
http://www.mac­kerle.cz/po-stopach-prackateho-cerva/

Další odpovědi
badisko

prisel na navatevu co ti nato mame rict ..se ho zeptej co tsm chce…ja nedavno nasel doma slunecko sedmitecne…nejak jsem se nad tim nepozastavival proctam je.....asi mu byla venku zima..ne? pokud neumrelo ..tak tady nekde trajda i ted…stejne jako pavouk v pradelne ..ktery si mozna mysli ze o nem nevim…ale ja dobrevim ze tam je ..:D jen ho nechci vyhodit do te zimy…
Doplňuji:
hm…nejsem mladeznik ..ale tento vyraz neznam…:D

bolak

Já sem na podzim našel jednoho v puse. Normálně ráno jsem se vzbudil, a něco mě škrabalo v puse, tak sem si říkal co to, že by anglína? Tak sem to vypliv na zem a normálně se tam hejbal tlustej bílej červíček. Vůbec sem netušil jak se tam dostal. A asi za měsíc jsem našel dalšího ve vlasech, když jsem se koukal na televizi. No a pak sem jednou něco hledal, a nahoře na skříni jsem našel sušenou švestku a v ní několik molů. Voni se tam normálně kuklili, a pak lezli po zdi a po stropě jako pídalky a v noci mi skákali do pusy.

Awe

Z kliky?
Doplňuji:
zjentek:Od kdy má červ noničky? :D

lukas.zmizik

červík, to je takový ten šroubek bez hlavičky

honza19hk

asi blbě dotažená klika.

Sarrow

Nejspíš přicestoval v něčí podrážce :)
Doplňuji:
Ha, já si říkal že je to blbost :D

Nuk nuk

Přilezl, hádám :)

bolak

barbakan: a von tam normálně drží? to neuleze?

zjentek

pak nám napiš, kde se tam vzal, je to hrozně napínavý ..akorát mám dojem, že správnou odpověď znáš ty sám, ale nikdy nevíš :o

arygnoc

téédáá, pekne vykutálený červík!