Nika

Podbradek, jak se ho zbavit?

Jak se zbavím druhé brady, bez operací… Exostují nějaké cviky?

Nejlepší odpověď
kenyrts

Je však jasné, že chcete zůstat štíhlá. Pokud vám váš obličej na fotkách nejvíc ze všeho připomíná vodní meloun, nejspíš přemýšlíte, že okamžitě přestanete jíst a budete žít jen ze vzduchu a pramenité vody. Zadržte. To rozhodně není nutné. Drastické diety sice vymažou vaší druhou bradu, ale také vám prohloubí vrásky a bude kvůli nim vypadat zbytečně starší. Tady je několik tipů, díky kterým nebudete muset pod chirurgický skalpel a přesto v obličeji zhubnete.

Redukujte rafinovaný cukr a sacharidy
Některé z teorií tvrdí, že nadměrná konzumace rafinovaného cukru a sacharidů vede k přílišnému zadržování vody v obličeji. Pokud se chcete zbavit buclatých tváří a několika přebytečných brad, vsaďte raději na celozrnné potraviny s velkým obsahem vlákniny. Kromě tuku v obličeji vám tato výživová zásada pomůže zlikvidovat i přebytečné centimetry v pase.

Omezte sůl
Sůl zadržuje vodu a důsledkem toho bude otok vašeho obličeje. Pokud vám přijde vaše tvář jakoby opuchlá či nateklá, možná vám pomůže omezení přísunu soli. Odborníci varují, že jídelníček většiny lidí obsahuje příliš mnoho soli a právě ta může být příčinou vašich buclatých tváří.

Redukujte léky
Některé léky mohou způsobit zadržování vody. Pokud tento efekt pozorujete u léků na předpis, měli byste to konzultovat se svým lékařem. Stejně tak ale mohou v oblasti obličeje zadržovat vodu i běžně prodejné léky. Zkuste je na pár dní vysadit a pozorujte, zda dojde k nějaké změně.

Líčení a vlasy
Obličej můžete zeštíhlet i za pomoci správného líčení. Využijte ve svůj prospěch tónovací pudr. Naneste ho pod bradu a podél linie spodní čelisti. Budete překvapená, jak vaši tvář dokáže opticky zeštíhlit vhodný účes. Volte sestřih, který bude mít objem na vrcholku hlavy (a prodlouží jí tak), ale po stranách hlavy přilehne. Velkou službu vám prokáží i visací náušnice.

Další odpovědi
COVERENDER

Co bych mozna zkusil je takovy jednoduchý cvik, kdy si lehnete na záda na např. postel tak aby jste mela hlavu „ve vzduchu“ a následně zkuste zvedat hlavu nahoru a pouštět dolů. V tom konkrétním místě žádné posilovatelné svaly nejsou ale tohle posilování krku by MOŽNÁ mohlo pomoct tim ze se Vam v tom miste kůže trochu napne. To samé je možno provádět i vleže na boku.

DomcaJe

toto pomáhá…pevního to
http://www.fym­c.cz/sluzby/e­ye-and-neck-fiming/
Mám to vyzkoušené, super.

Ella2

To je nějaká masáž? Opravdu to pomáhá?
klinika v Praze?
Já mám takovej povyslej podbradek… :/ a nevím co s tím .. pry to zhubnout nejde.

DomcaJe

jj v Praze, zkus to. Tak ono jako zhubnout podbradek jako tak že bys cvičila nebo tak asi nejde :D ale todle ti ho fakt zmenší , zpevního ho.

Ella2

možná do toho pujdu, prohlédla jsem si ty stránky. Tak tam asi zkusím zavolat.
No jsem zvědavá , kdyby mi to jakkoli pomohlo, byla bych štastná !

DomcaJe

No však, zkus zavolat, oni ti řeknou vše potřebné a pak do toho třeba půjdeš, uvidíš. Budu držet palce ;)