zaneta09

podávání čaje novorozencům

Kamarádka má 4 měsíční holčičku,která je na UM stravě,je vhodné podávat i čaj a pokud ano,tak v jakém množství a kolikrát denně.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Pokud dítě není kojené, pak se doporučuje dávat i další tekutiny, tedy kojenecké čaje. Vhodný čaj poznáte podle označení na oblu, kde je vždy číslice označující měsíc věku dítěte, od kterého je vhodný. (Někdy je lepší si ale přečíst i složení, někteří výrobci rádi uvádí nižší čísla, ale složení není vždy ideální)Na krabicích bývá i dávkování, ale pokud má dítě žízeň, neomezujte ho. Také se poraďte s dětským lékařem, mívají obvykle dobrý přehled, o tom, které čaje jsou nejlepší.

Další odpovědi
panenka

zde vám posílám odkaz na výživu děti a pití čaje

Zdroj: http://www.ro­dina.cz/scrip­ts/k.asp?rubri­ka=Vyziva_deti&pg=1&Mv=n