jessica

Podat vypoved

dekuji za odpoved.53 nechci dostat,ale asi mi nic nezbyva uz tam pracovat proste nechci je to tam silene.po jake dobe se ta 53 vymaze ze zapoctového listu nebo jak to vubec je.kdyz budu muset nastoupit 1.12.a do prace neprijdu ale šla bych rovnou k sefovi s výpovědi a on mi rekne ze mi tu vypoved neprimá tak co pak nebo co mu mam na to říct nebo mu říct že uz neprijdu at mi da 53 nevim je to husty za radu

Odpovědi
standa

Předně, ze ´započťáku´ nelze nic (ani časem) vymazat.

Danou situaci můžete řešit asi třemi způsoby:

  1. kdykoli do konce měsíce přinesete šéfovi návrh DOHODY na ukončení prac.poměru dohodou k 30.11.09
  • netuším proč by vás šéf nechtěl pustit, když jste stejně podlední 2 měsíce byla nemocná
  1. nejpozději do konce měsíce předáte šéfovi výpověď, ze které bude vyplývat, že prac.poměr skončíte 31.1.2010
  2. do práce už nenastoupíte a s největší pravděpodobností s vámi šéf pracovní poměr ukončí OKAMŽITĚ
  • později (a můžete i písemně) požádejte o vydání zápočtového listu

Detaily typu ´co máte říci´ šéfovi, nebo ´jak máte požádat o zápočťák´ apod. už jsou asi nad rámec této „poradny“…

Přeji vám hodně štěstí 🙂