massic

Podařilo se Vám někdy v životě dovolat na poštu?

Zkoušel jsem se dovolat na dvě různé pošty, vždy jsem to zkoušel s odstupy po hodinách celý celou pracovní dobu po tři dny za sebou. Je to marný, je to marný, je to marný.

Nejlepší odpověď
Funna

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

hmm…obě odpovědi jsou dost podivné…na poštu se úplně běžně dovolám vždy na první pokus…

Další odpovědi
anonym

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Nesouhlasím s touto anketou, ale něco jsem zakliknout musel.
Byl jsi už někdy na poště a obtěžoval někdo telefonem právě tebe obsluhující pracovnici?A když mluvila déle než minutu, byl jsi naštvaný?
Tak a teď si představ, že jsi na jejím místě a máš před sebou frontu naštvaných lidí.Vezmeš telefon a budeš někomu pět minut něco vysvětlovat?A po dvou, třech telefonech budeš mít ještě náladu zvedat další?
Mám dceru na poště a nevěřil by jsi, jak lidi nadávají když někomu něco vysvětluješ po telefonu.
Nejvíce mě rozčilují lidi, kteří o dané problematice nic nevědí a ještě pak kritizují.
Vím, pošta je služba lidem, ale i na té poště mají normy a jsou sledovaný za jak dlouho dokáží obsloužit zákazníky.
A pokud se díváš na televizi, zjistil by jsi, že pošťáci mají GPS a jsou sledovaný kde a jak dlouho stojí a podle toho jsou hodnocený.
Takže nekritizuj něco o čem němáš ani pojem.A nebo běž si zkusit alespoň na půl roku povolání, kteé kritizuješ a pak pochopíš.

zjentek

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Doplňuji:
ono bude dost rozdíl, jestli voláš poštu praha a nebo třeba vysoká lhota, okres pelhřimov ,)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vy­sok%C3%A1_Lho­ta

Drap

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Ano, a nebyl to chvilkový zázrak , dovolal jsem se na místní poštu mnohokrát.- Vždy bez problémů

marci1

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Jiná možnost tu není, tedy : většinou ano.

zjentek

lahny, to je hodně špatné, když v tak gigantickém podniku musí dělat funkci obsluhy tel.ústředny a funkci obsluhy přepážky jedna osoba 2in1, že?

anonym

Nemohu posuzovat jak to chodí na velkých poštách.Jenom hodnotím situaci kde bylo na 3tisícovém městě 5 lidí na poště (2 na přepážce 3 na roznášení pošty).Od 1.1.jim to zkrouhli a je jen 1 na přepážce ( a to ještě od 9–11 a pak od 15–17 hodin) a dvě ROZVÁŽEJÍ poštu autem, přičemž už k nim nezajíždí poštovní auto, ale oni sami musí jezdit pro poštu do většího města 5 km vzdáleného a tam si musí přebrat jak poštu tak služební auto, které po rozvežení pošty u nich ve městečku musí opět vrátit na velkou poštu do města.
Zkrátka dneska se všechno dělá pro to, aby NE ZÁKAZNÍK A ZAMĚSTNANEC BYL SPOKOJEN, ale aby byly co nejmenší náklady na provoz.Všechno ostatní zaplatí zákazník.