Avatar uživatele
massic

Podařilo se Vám někdy v životě dovolat na poštu?

Zkoušel jsem se dovolat na dvě různé pošty, vždy jsem to zkoušel s odstupy po hodinách celý celou pracovní dobu po tři dny za sebou. Je to marný, je to marný, je to marný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3899 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

hmm…obě odpovědi jsou dost podivné…na poštu se úplně běžně dovolám vždy na první pokus…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Nesouhlasím s touto anketou, ale něco jsem zakliknout musel.
Byl jsi už někdy na poště a obtěžoval někdo telefonem právě tebe obsluhující pracovnici?A když mluvila déle než minutu, byl jsi naštvaný?
Tak a teď si představ, že jsi na jejím místě a máš před sebou frontu naštvaných lidí.Vezmeš telefon a budeš někomu pět minut něco vysvětlovat?A po dvou, třech telefonech budeš mít ještě náladu zvedat další?
Mám dceru na poště a nevěřil by jsi, jak lidi nadávají když někomu něco vysvětluješ po telefonu.
Nejvíce mě rozčilují lidi, kteří o dané problematice nic nevědí a ještě pak kritizují.
Vím, pošta je služba lidem, ale i na té poště mají normy a jsou sledovaný za jak dlouho dokáží obsloužit zákazníky.
A pokud se díváš na televizi, zjistil by jsi, že pošťáci mají GPS a jsou sledovaný kde a jak dlouho stojí a podle toho jsou hodnocený.
Takže nekritizuj něco o čem němáš ani pojem.A nebo běž si zkusit alespoň na půl roku povolání, kteé kritizuješ a pak pochopíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Doplňuji:
ono bude dost rozdíl, jestli voláš poštu praha a nebo třeba vysoká lhota, okres pelhřimov ,)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vy­sok%C3%A1_Lho­ta

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Ano, a nebyl to chvilkový zázrak , dovolal jsem se na místní poštu mnohokrát.- Vždy bez problémů

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano, ale byl to chvilkový zázrak.

Jiná možnost tu není, tedy : většinou ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

lahny, to je hodně špatné, když v tak gigantickém podniku musí dělat funkci obsluhy tel.ústředny a funkci obsluhy přepážky jedna osoba 2in1, že?

před 3899 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nemohu posuzovat jak to chodí na velkých poštách.Jenom hodnotím situaci kde bylo na 3tisícovém městě 5 lidí na poště (2 na přepážce 3 na roznášení pošty).Od 1.1.jim to zkrouhli a je jen 1 na přepážce ( a to ještě od 9–11 a pak od 15–17 hodin) a dvě ROZVÁŽEJÍ poštu autem, přičemž už k nim nezajíždí poštovní auto, ale oni sami musí jezdit pro poštu do většího města 5 km vzdáleného a tam si musí přebrat jak poštu tak služební auto, které po rozvežení pošty u nich ve městečku musí opět vrátit na velkou poštu do města.
Zkrátka dneska se všechno dělá pro to, aby NE ZÁKAZNÍK A ZAMĚSTNANEC BYL SPOKOJEN, ale aby byly co nejmenší náklady na provoz.Všechno ostatní zaplatí zákazník.

před 3899 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek