Podařilo se vám někdy ucpat záchod u někoho na návštěvě?

Situace, při které vám je pěkně horko. :) Já to zažil zrovna u rodičů přítelkyně. Tehdy jsem musel vypadat, jako kdybych zneškodňoval bombu. Naštěstí se to včas provalilo samo. :)

Nejlepší odpověď
Rocker

Manželka jednou u kamarádů po bujaré oslavě omylem do záchoda shodila nějaký držák na papír,kamarádův táta pak musel rozkopat koupelnu,aby to vyndal.Nadruhou stranu to byl on,kdo manželce tajně lil do piva panáky.