Avatar uživatele
anonym

Podařilo se vám někdy na kole zlomit rám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, redy, gecco před 3065 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
klob1

jiní...

Ne, zatím na štěstí. I když se dělali skoky nebo jednou jsme měli vidlice prohnané ohněm. Zažít nechci. Proto možná lépe chodit pěšky? Nebo to kolo raději nepoužívat. A není kolo lepší na ježdění a ne na lámání rámu?

Jinak v hlasování ani jedno nemohu a dál by to nepustilo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

urazila jsem už 2 vidlice

asi v 10 letech jsme hríli na kole na babu a já chtěl ujet do vysoké trávy a tam byl betonový panel – tak jsem se proletěl a narovnal vidlici. pak se mi něco podobného stalo asi i před třemi lety akorát že jsme jeli z baru – kamarád jel podjezdem pod koleji a já chtěl být rychlejší a vzít to horem do malého kopečka ke kolejím tam seskočit přenést kolo, akorád že asi ve 3/4 toho kopečka byl taky betonový schod asi 40cm o kterém jsem nevěděl :/

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jiní...

Jo,když jsem vezl obraz Mona lisy,upadl mě a já ho zlomil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jiní...

jo zlomil, na starym kole vrchní štangli u hlavového složení. Nedávno zadní stavbu na DHčku.Ulítla packa co drží čep kyvky.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

jiní...

Jo.
Jela jsem přes křižovatku a kolo se rozložilo zrovna uprostřed.
Naštěstí nic nejelo 🙂. Bylo to večer a před lety nebyl tak velký provoz.
Rám byl nejspíš shnilý.
Cesta zpět pěšky se zlomeným kolem a zádech.
Obě půlky byly spojené kabílkem ke světlu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

jiní...

V roce 1989 jsem koupil kolo z Polska. Kola v té době byly nedostatkové zboží. Skupovali je vietnamci, kteří zde pracovali a odesílali je do své země. Rám se utrhl ve sváru při brždění na křižovatce. Reklamoval jsem, ale vrátili mi peníze. Měl jsem to nechat svařit a měl bych kolo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zelí

jiní...

Ne a to jsem celkem špek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

ano, byla to nehoda

jo, předloni si takhle jedu na svém krosu a jsem jen kousek od baráku, no a najednou si tak říkám? „ku**a, to kolo se nějak divně kroutí“. Tak na něj koukám, nic nevidím, jedu dál a pak jsem to uviděl. Pod sedlovkou ten rám byl prdlej, zkrátka ta vodorovná trubka se ve sváru utrhla od té sedlové trubky. No, tak jsem se otočil, dojel domů a nakonec jsem to vyřešil koupí nového rámu a přestrojením komponent. Takže jsem měl zase nové kolo. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Zase se míchají prasata s okurkami. Rám není vidlice a vidlice není rám.

před 3065 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ptáč

Aspoň se to dá se sfouknout jedním vrzem. Další otázky by následovaly zlomili jste řídítka? Zlomili jste ráfek? Zlomili jste pedál? Prase se dá míchat s křenem, jablkem i okurkou.

před 3065 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek