marta52

podařilo se mi na mininotebooku zapnout numerickou klávesnice a nevím, jak ji vypnout, nefungují mi některá písmena

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Stejným způsobem, kterým jsi ji zapnula, ji také vypneš.
Obvykle se jedná o klávesovou zkratku Fn+NumLock. Bývá na ní obrázek domečku s číslicí 1 uvnitř v barvě popisu klávesy Fn.

Další odpovědi
Michal Kole

Klávesa NumLock

ondra07

Ted nevím, co přesně myslíš, jestli máš na mininotebooku num. kl. a nebo jestli se ti stalo to co mě… stačí myslím restart a nebo pomačkej všechna tlačitka na klávesnici.