stuclik

Pod jakym odkazem najdu na internetu volna mista na skolach pro studenty?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Možná by bylo rychlejší a lepší, kdyby jste si vybrané školy ve vašem okolí našla na internetu, prošla si jejich stránky a pak je zkontaktovala a od září může dcera pokračovat ve studiu.
Nevím, jak jiné školy, ale například moje střední nemá na www stránkách napsáno,jestli má ještě volné místa, proto si myslím, že je lepší zavolat nebo poslat e-mail.
Pokud je někdo informovanější, sem s odpovědí:-)
Zde máte seznam středních škol (předpokládám, že se bavíme o SŠ) -http://www.stred­niskoly.cz/