Pod jakým jménem, názvem, máte v mobilu označeného partnera-partnerku?!

U nás Pavlík-Maruška . 🙂

Nejlepší odpověď
kapka

Manžel je Miláček a já Sex zdarma :D (ne, jmenama normálně :) )

Další odpovědi
gecco

Nikoli pod jménem, ale pod běžným oslovením – neoslovujeme se jmény (tedy – někdy jo, ale to už musej´ lítat hromy-blesky)…
😉

Putin

Nijak, nemám mobil, nemám partnerku :'-( Ale jsem šťastný 🙂

melanie

Mám pro něj speciální přezdívku :D

iceT

milášek-miláček

Rukas

Prdelka =D

JájsemRaibek

Normálně jako každého jiného, tedy příjmení a jméno.
Kde jsou ty časy, co jsem měl-děda, babička (ale sakra teď která?), sakra jak se jmenuje ten a ten? Honza, Jéňa?
Takže jsem se rozhodl, že všichni bez rozdílu budou příjmení a jméno.

briketka10

dřív Pepi teď si ještě voláme, tak
ho mám v Rychlých volbách pod P 😁

Nendak

Davídek – Zuzanka. 🙂

ReHu

Svého času tam bylo můj znejmilejší a já začínala A + jméno, abych byla na seznamu první 🙂

NelieM

Normálně, jménem.
Doplňuji:
Zdrobnělinama, jako je prdelka, pušinka, zlato, miláček mu říkám osobně :D

zzzlatokopka

Kapko jak zdarma??? On ti neodevzdává výplatu? 😁
Sem se z toho málem počůrala smíchy, Ty mi teda dáváš:-DDD

kapka

:D Sex je zdarma. Výplata je výpalný, abych ho nezabila. :))

gagaga

ja uz si " to " nedovedu skoro predstavit ani za ty penize, natoz zadarmo ! :p

  • iv-