Mili @

Pod jakým jménem je znám Francois-Marie Arouet?

nar. 21.11.1694 v Pa­říži…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Voltaire Francois-Marie Arouet (Voltaire) * 21. 11. 1694 + 30. 5. 1778. Život: Francouzský filozof, spisovatel a dramatik…

Zdroj: ireferaty.lidov­ky.cz › Životopisy –

Další odpovědi
sabik11

Voltaire, vlastním jménem François Marie Arouet (21. listopadu 1694 v Paříži – 30. května 1778 v Paříži) byl osvícenský francouzský filozof, básník a spisovatel.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fran%C3%A­7ois-Marie_Arouet