Lukyn0

Pociťujete ve svém městě příliv „nepřizpůsobivých“ díky tzv. obchodníkům s chudobou, kteří levně vykupují byty na kšeft?

Odpovědi
Nuk nuk

Kdo je to „nepřizpůsobivý´“, tedy, koho tím myslíte ve Vaší otázce? Romy nebo kohokoliv, kdo se chová jakožto „sociálně slabší“ osoba?
Vybydlené „ghetto“ tu žádné nemáme.
Pokud se ptáte na Romy obecně (ať už pracující nebo ne), tak jsem si nevšimla, že by jich tu nějak přibylo. Moc jich tu nebydlí, tak bych asi ten „příliv“ zaregistrovala.
Pokud Vám jde o kohokoliv, bez ohledu na etnikum, tak „příliv“ bych to nenazvala, protože se tu počet obyvatel celkově moc nemění, ale různých narkomanů a opilců, kterým navíc práce nevoní, tu máme dost. To byste koukal, jak bílí umí nepracovat…

tforro

Naštěstí ne. Ale ve městě vzáleném 8km to tak bylo. Byty a ubytovny narvané rodinami utlačované menšiny.
Město problémovou ubytovnu draze koupilo a zavřelo.
Můžu ti ale říct, že mi víc ale vadí různé smažky, než lidé z menšiny.
Ovšem kombinace obou… to už je fakt velký problém.