Questman

Pociťujete rozdíl mezi čajem z pyramidového sáčku a čajem z normálního sáčku?

Vím, že jednu dobu byla v ČR dost silná kampaň co pyramidky vychvalovala do nebe ale jsou vážně lepší?
Měli jste pyramidový sáčkový čaj? A připadá vám lepší než obyčejný sáčkový?

PS: prosím, nepište, že nejlepší je sypaný. To snad každý ví ale otázku směřuji na tyhle dva konkrétní typy :)

Odpovědi
Kelt

Pyramidový čaj jsem neměl. Připadá mi divné, aby se lišil stejný obsah jenom proto, zda je v sáčku, kouli, kruhu nebo pyramidě, protože se stejně v horké vodě vylouhuje stejně.

mosoj

Já mám rád kulový sypaný čaj.

anonym

Nejlepší je sypaný…
😉
Pyramida nebo ´obyč´ pytlík – je to jedno, jde jen o marketing.

Mc Merkurion

já mám rád černý…

Drap

Osobně nevidím v pyramidě a sáčku žádný rozdíl. Nejlepší čaj je sypaný.

Akzeret

Rozdíl nepociťuju. Záleží na tom, co je uvnitř, ne na tvaru pytlíčku ;)

marci1

Pyramidka vypadá hezky, je průhledná, dražší než v sáčku. Jinak mi připadají oba dva čaje stejné. 🙂

dalid

napada ma jedine to, ze v pyramide ma cajova zmes viac priestoru lepsi kontakt s vodou, preto by sa mohli latky lepsie uvolnovat do vody. Mal som kvalitne porcovane caje a vsetky boli v sackoch, dolezitejsie je aby bol kazdy samostatne zabaleny aby si uchoval aromu, to je u pyramidy urcite tazsie.

Questman

mowla
Jako bych to nepsal ;)