Jirka K

Pocitam s pismenem pi a nemohu na internetu najit vzorce (pocitani kruh, kruznice, valec)

Nemohu najit vzorce, můžete mi prosím najít vzorce? Hledal jsem všude.

Myslím vzorce na vypočítání obsahu kruhu, obvodu průměru atd.

Odpovědi
anonym

Nemůžeme ale poradíme ti jak jej najít. Hele napiš si např. „Obsah kruhu PI“ tato zázračná syntaxe bude hledat slova obsah, kruhu, PI ← což ty potřebuješ.

Michal Kole

existují matematickofy­zikální tabulky.

Pokud si vzorce nepamatuješ, lze je odvodit, ale musíš umět integrovat 🙂

Vzorce pro kruh a výlec jsou na každém „taháku“

existují různé záložky do knih a jsou tam vyjmenovaná slova, anglická nepravidelná slovesa, matematické vzorce, chemické periodické soustavy prvků, … Koukni se v papírnictví