Ozzy

Počítačový systém

Mám takovou otázku. Jak mám spustit film, když ho mám uložený na počítači z internetu a jde u toho jenom zvuk?

Nejlepší odpověď
anonym

pod tímto , skoro identickým dotazem najdeš odpověd, snad pomůže
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/film-v-pocitaci

Další odpovědi
Marvan

Pravděpodobně nemáte patřičný kodek ve vašem systému pro zobrazení obrazu. Problém by měl vyřešit nový program pro přehrávání médií.

Odkaz na vhodný software (viz zdroj)

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/bsplay­er/?g[hledano]=bspla­yer&g[oz]=2.5­.3&g[up]=Free

GangstaHelper

V tomhle oboru asi každý doporučuje to svoje.

Já doporučuju nainstalovat K-Lite codec pack (třeba na stahuj.cz).

Před instalací odinstalujte stávající codec pack.

NickD

Jak píše GangstaHelper. Každý prosazuje to své.Nejspíše vám chybý správný kodek.Bezproblémové přehrávače jsou třeba VLC Player,BS Player,KM Player,atd. Samozřejmě i Madia Player je velice výkoný a umý s patřičnými kodeky přehrát takřka vše.Napište,jaký přehrávač používáte a v jakém formátu máte film.Pak vám velmi rádi odpovíme a pomůžeme podrobněji.