Rejkjavik

Počítačový program

Nevíte jestliexistuje nějaký program na skvalitnění nějakého filmu?

Nejlepší odpověď
Nozdrolomo

Nevím zda skvalitnění je totéž co zkvalitnění, ale pokud ano, je potřeba uvést jaký film (formát, zdroj) a co si představujete pod „zkvalitnit“. Obecně platí, že ze špatného zdroje neuděláte brilantní výsledek. Existují různé filtry u programů jako Pinnacle Studio a jím podobné, které umožňují třeba odstranění tzv duchů nebo různých šumů, např pokud převádíte film ze staré 8 mm kamery. Ale ani ony nejsou zázračné. Pokud před vámi někdo film ořezal na horší kvalitu (např když ho ripoval z DVD,) není program který by si chybějící data nějak „dovymyslel“. Jen lze korigovat drobnosti.

Další odpovědi
casey

je to tak. jen bych doplnil, ze tyto filtry davaji smysl, kdyz teprve s filmem pracujete a prevadite do jineho kodeku. napr dvd na avi.
V pripade, ze tento film uz je hotovy, tak pouzitim filtru muze film spise zhorsit, nebot pri aplikaci dojde k dekodovani a opetnemu kodovani obrazu kodekem. Kazdy takovy krok kvalitu vzdy zhorsi a filtry toto zhorseni nevyvazi.
Doporucuji film stahnout znova a jiny realease