stenly1

Počítačové krádeže

Jestli je někdo chycen usvědčen a odsouzen za počítačové krádeže mám na mysli když se nabourává do počítačových systémů nebo banky nebo třeba soudních spisů aby mohl stahovat důležitá data Jak se tomu člověku říká a kolik mu v tomto případě hrozí odnětí svobody

Odpovědi
GangstaHelper

Nabourání do systému soudu není ani tak krádež, jako spíše „vloupání“.

Počítačová krádež je třeba, když někdo zveřejní hru týden před jejím oficiálním uvolněním a to vede ke ztrátám desítek milionů. Takovému člověku se ani nedá říct zloděj (protože z toho nic nemá, dělá to zadarmo).

Lidé, co prolomují bezpečnostní systémy jsou tzv. CRACKERI. 90% z vás to nikdy neslyšelo, a hádalo by se, že se jim říká hackeři. To je omyl. Hacker je člověk, který prolamuje bezpečnostní systémy buď jen pro zábavu, ale ne aby uškodil, nebo dokonce za účelem objevení slabých míst systému, aby je mohl ten, koho se to týká (třeba majitel banky) opravit a zabránit tak jejich zneužití.