zij.kedluben

Počítačová myš – doporučení.

Blíží se vánoce a docela rád bych chtěl počítačovou myš.
Potřeboval bych nějakou dobrou s přiměřenou cenou doporučit ,ale
chtěl bych mít postranní tlačítka.

našel jsem jednu ,co si o ní myslíte ?
http://mysi.he­ureka.cz/a4tech-bloody-v5-core2/specifi­kace/#section

Odpovědi
Hamon

Každý má jinou dlaň a zdravotní problémy je celkem lehké si způsobit. Myš si musíš osahat. Neodvážil bych se někomu nějakou doporučovat po Netu.

anonym

Ti teda nevím jak chceš ovládat ty tlačítka z boku, když prsty jsou vpředu. Tam máš dlaň, max. levé tlačítko palcem. Mám myš programovatelnou, ale tlačítka mám z boku nahoře u prstů.
Doplňuji:
Pokud chceš i na hry, osobně preferuji joypad, kombinace joysticku a keypadu, taky si mohu naprogramovat tlačítka podle potřeby.http://www­.geeks.com/de­tails.asp?invtid=963233–0403-R

cochee

Po zkušenosti s mou poslední myší, která jako první má myš byla přece jen trošku dražší, doporučuju myš vyzkoušet vlastní dlaní v nějakém obchodě. Myši se dělají zhruba dvou tvarů: plošší a protáhlejší a oproti tomu kratší, těžší a hodně vypouklá. Má myš je zrovna ten první typ, potřeboval bych spíš ten druhý, po delší době „myšování“ mě celkem bolí dlaň až dostávám křeče. Boční tlačítka má každá lepší myš, to už je spíš o ceně. V neposlední řadě je i další dělení myší a sice „s ocáskem“ kontra bezdrátová, toto mi je celkem jedno, i když preferuju myš s kablíkem. Nesnáším minimyši k notebooku, z těch mám bolavou dlaň během pár desítek sekund. V zásadě souhlas s Hamon.