Počítače a facebook

Jak se můžu vymazat ze sítě Facebooku?Regis­trovala jsem se a nějak mi to nevyhovuje a teď nevím,jak pryč.Díky za radu

Nejlepší odpověď
Matthias

Účet můžeš deaktivovat. Stačí kliknout na „nastavení“ a tam dáš „deaktivovat účet“, pak zvolíš jeden z pár nabízených důvodů deaktivace a je to. Ale pro jistotu je lepší vymazat všechny osobní informace ručně, stejně jako fotky a věci, který nechceš, aby někde visely napořád. A vždycky bude zase možná ho aktivovat mailem a nebo přihlášením. Res. vytvoří se tam hned znovu.